Архів

П’ятниця, 15. Вересень 2017

Gorenje отримала Премію за ліцензії 2017 у номінації «Оригінальна ідея»

Gorenje отримала Премію за ліцензії 2017 у номінації «Оригінальна ідея»

Престижна відзнака для холодильників-морозильників Gorenje Retro Special Edition

У вівторок, 12 вересня, у Лондоні пройшла щорічна церемонія вручення Премії за ліцензії, яку організовують і проводять упорядники Довідника з ліцензування (Licensing Source Book). На церемонії нагородження, на якій щороку оголошуються найкращі ліцензовані продукти на ринку Великої Британії, було представлено більше 1400 роздрібних торговців, ліцензіатів і виробників. 

Gorenje отримала Нагороду за оригінальну ідею
Цього року європейський виробник побутової техніки для кухні Gorenje був однією з компаній-учасниць. Її холодильник Gorenje Retro Special Edition, що має офіційну ліцензію Volkswagen, отримав престижну Нагороду за оригінальну ідею. Поважна команда суддів, до складу якої ввійшли 140 провідних роздрібних покупців, обрала фіналістів цієї премії. Вони оцінювали досконалість дизайну, інноваційність, оригінальність, орієнтацію на споживача, якість виробництва й упаковки. У конкурсі прийняло участь більше 5000 продуктів різних категорій; зрештою, у кожній із 6 категорій було визначено 5 фіналістів. У категорії за оригінальну ідею нагороду отримав холодильник Gorenje Retro Special Edition, який відзначається інноваційністю та вишуканим дизайном.

Річард Маккей, менеджер по продукції Gorenje UK, відзначив: «Volkswagen є однією з провідних торгових марок у світі, а мінівен є одним із найвідоміших традиційних дизайнів, тому холодильник ідеально підходить для створення індивідуального стилю, духу свободи та пригод на будь-якій кухні. Наші клієнти зустріли його дуже прихильно, але приємно також отримати визнання поза межами галузі побутової техніки для кухні. ”

Підтвердження досконалості
З моменту свого заснування Премія за ліцензії стала бажаною нагородою і безперечним підтвердженням досконалості. Завдяки Нагороді за оригінальну ідею холодильник Gorenje Retro Special Edition увійшов до цьогорічних історій успіху в галузі ліцензування Великої Британії.