Архів

Вівторок, 25. Березень 2014

Нагороди «Red dot» за дизайн продукції групи Gorenje

Нагороди «Red dot» за дизайн продукції групи Gorenje
Цього року дизайн Gorenje було відзначено черговою міжнародною нагородою Red Dot за кращий дизайн продукції. Журі, що складається з 40 експертів, було вражене досконалістю дизайну двох виробів групи Gorenje: вбудованої духовки з інтерактивним сенсорним кольоровим дисплеєм марки Gorenje та вбудованої духовки серії Pro Series™ марки Asko.

Нагороди «Red dot» за дизайн продукції групи Gorenje

Відзначена нагородою духовка торговельної марки Gorenje є представником нового покоління вбудованих духовок, серійне виробництво яких розпочнеться цього року. Начальник відділу дизайну продукції дизайн-студії Gorenje Лідія Прітржнік: "Ми пишаємося тим, що журі знову відзначило високу якість дизайну виробів нашої компанії, що стало результатом колективної роботи дизайнерів Gorenje та дизайн-студії Gorenje. Вишуканий і в той же час лаконічний дизайн духовки дозволяє її органічне поєднання з розмаїттям кухонних інтер'єрів як окремо встановленого приладу або в ансамблі з іншими моделями цієї серії. Застосування великих скляних поверхонь, нержавіючої сталі із захистом від відбитків пальців, продуманий дизайн внутрішньої частини дверцят і піролітична функція максимально спрощують чищення. Високотехнологічні функції керуються зручним у користуванні інтерфейсом, інтуїтивно зрозумілим для всіх категорій користувачів — від початківців до досвідчених шеф-кухарів. Просте керування духовкою за допомогою кольорового сенсорного екрана, вибір страв із переліку рецептів, що супроводжуються привабливими зображеннями, а також ретельно підібрані звукові сигнали забезпечують позитивні емоції під час користування." 

Відзначена нагородою Red Dot духовка Asko

Другу нагороду отримала духовка Asko OCS8676S з ексклюзивної серії Asko Pro Series™, до якої входять високоефективні кухонні прилади, виготовлені з нержавіючої сталі. Дизайн цієї духовки ґрунтується на мінімалізмі та функціональності, притаманних шведському стилю. Керування духовкою та вибір різних функцій приготування здійснюється за допомогою кольорового сенсорного екрана.

На участь у цьогорічних змаганнях за нагороду Red Dot за кращий дизайн було подано 4815 заявок із 53 країн; церемонія нагородження відбулася 7 липня в Ессені. Група Gorenje отримує цю нагороду кілька років поспіль. У 2005 році Gorenje стала першою словенською компанією, що отримала цю нагороду.