Архів

П’ятниця, 20. Серпень 2010

Gorenje запрошує на 50-ту виставку побутової електроніки IFA в Берліні, Німеччина

Почавши з таких світил і легенд серед основних доповідачів на початку 1920-х років, як Альберт Ейнштейн, сьогодні виставка є найяскравішою у світі на ринку споживчих товарів. На 50-й виставці організатори сподіваються вийти на новий рівень продемонстрованих інновацій і укладених угод. Компанія Gorenje помітно виділилася серед інших учасників у 2008 і 2009 роках, і в цьому році на берлінській виставці вона знову кине виклик глобальним напрямкам інноваційного дизайну, відзначаючи своє 60-річчя.

Минулого року на цій виставці в Берліні відбулася глобальна прем’єра інноваційної колекції Gorenje, розробленої Каримом Рашидом, яка ознаменувала собою черговий крок уперед в освоєнні компанією Gorenje успішної стратегії співпраці з зірками дизайну. Крім того, колекція Gorenje Simplicity побачила світ також на виставці IFA '09, анонсувавши свою появу в більшості європейських країн незабаром після виставки. Крім дизайну та інновацій, основними темами виставки були відображення духу сучасності, екологічність і енергозбереження, що демонструються приладами класу A++. Цей клас енергозбереження присвоєно більшості холодильників із морозильною камерою нової колекції Gorenje Retro Collection, також представлених на минулорічній виставці IFA.

Для компанії Gorenje ця виставка — чудова можливість зміцнити існуючі й розвинути нові ділові відносини з партнерами. Минулого року компанія Gorenje прийняла більше ніж 2300 ділових партнерів з усього світу.

До початку ювілейної 50-ї виставки IFA залишається зовсім небагато часу. Будемо раді вас бачити!