Архів

П’ятниця, 20. Серпень 2010

Gorenje стає ближче до молдовських покупців

Один  з провідних світових виробників побутової техніки відкрив офіційне представництво в Молдові.

Gorenje входить до сімки провідних виробників побутової техніки в Європі.  Завдяки виробництву нових сучасних ліній холодильників, кухонних плит,  пральних машин, що відповідають найвищим стандартам якості та актуального дизайну, концерн завоював прихильність споживачів у всьому світі. Молдова не стала виключенням.  Підвищений попит на товари під знаменитою маркою у нас став причиною відкриття представництва Gorenje в республіці.

«За останні 3-4 года концерн розвивається швидкими темпами.  Ми побудували два заводи в Сербії, придбали завод з виробництва газових плиток компанії Mora-Moravia (Чехія), викупили компанію Atag, що обіймає 30% ринку побутової техніки країн Бенілюкса, долучили до концерну  топ-бренд Asko (шведські пральні та посудомийні машини). На сьогодні  Gorenje - це 100 представництв на всій планеті і мені дуже приємно, що 100-те представництво було відкрите саме в Молдові, - сказав член правління концерну  Апат Бранко (Apat Branko) під час церемонії відкриття.

Також високий гість з керівництва  Gorenje розповів, що відкриття представництва в Молдові стало можливим завдяки надійним партнерам та сприятливим ринковим умовам, де споживачі  високо цінують техніку Gorenje. «Німці кажуть, що в бізнесі друзів не існує, є лише інтерес.  Ми ж у Словенії кажемо, що в бізнесі завжди є місце і друзям і душевним стосункам», - зазначив пан  Бранко.

«Відкриття представництва  в Молдові - логічне завершення просування  Gorenje в Європі, - повідомив Віталий Короткий  - голова представництва  Gorenje в Молдові. - До Молдови надходитиме продукція, яка постачається в усі європейські країни. Gorenje не має окремих виробничих потужностей для різних регіонів. Тому та побутова техніка, якою користуватимуться в Іспанії або Великій Британії буде представлена і в  Молдові».

Gorenje з однаковою повагою ставиться до всіх ринків, де представлена її продукція. Виключень не існує. Крім того, концерн приділяє величезну увагу особистому контактові бренда з продавцем та покупцем. 

«Я раніше не розумів, навіщо продавців техніки  Gorenje запрошують до  Словенії. Як виявилося, це дуже важливо,  - розповідає  Мірча Бачу, генеральний директор мережі супермаркетів Bomba, що є одним з партнерів  Gorenje в Молдові. - Любов до цієї марки починається з любові до Словенії, однієї з найгарніших та найгостинніших країн Європи».

Урочисту церемонію відкриття представництва також відвідав пан  Борис Голе (Boris Gole) – виконуючий обов’язки Посла Словенії в Україні.

«Важко добирати слова, щоби висловити, що для нас, словенців, значить  Gorenje. Технікою Gorenje користувалися моя бабуся і мама, і, запитайте у моєї дружини, - вона також користується Gorenje і також нею задоволена. Ця техніка є ідеальним співвідношенням «ціна-якість», тож і не дивно, що вона стає популярною в багатьох країнах. Доходить навіть до смішного. Якось я зустрів давнього приятеля з Києва. Під час розмови він почав розхвалювати нову якісну побутову техніку, яку він придбав за дуже привабливу ціну . Коли ж він дізнався, що вона з моєї рідної країни - довго не міг повірити, - розповів пан Голе. -  Gorenje - національна гордість  Словенії. Я  дуже радий, що  в Молдові, невеликій, але дуже гостинній країні, чим вона  так схожа  на Словенію, відкрилося представництво Gorenje».

Gorenje  поважають і знають в  60  країнах на всіх континентах.

Цифра

2,5 млн. -  стільки одиниць побутової техніки на рік виробляє Gorenje.

Чи відомо вам?

  • Виробничі філії концерна  Gorenje діють у промислово розвинених регіонах Словенії, Сербії, Чехії, Швеції, Фінляндії, Голландії.
  • Спеціалісти Gorenje першими у світі розробили унікальну інноваційну пральну машину із сенсорним дисплеєм та швидкістю обертання  центрифуги під час віджиму до  2000 об/хв, яка оснащена «розумною» технологією електронного інтелекту   UseLogic®
  • 1994  року  Gorenje першими у світі отримали міжнародний екологічний сертифікат ISO 14001
  • 2002 року національна агенція з ефективного споживання енергії Словенії  (AURE) нагородила  Gorenje премією «Найекологічніше підприємство Словенії».