Архів

Середа, 28. Липень 2010

Компанія Gorenje придбає провідного шведського виробника великої побутової техніки

Рим, Веленьє, 28 липня 2010 р. — учора компанія Gorenje уклала контракт на придбання 100% частки власності шведської компанії Asko Appliances Group. Придбання провідного шведського виробника побутової техніки є стратегічним кроком. Таким чином, обидві компанії отримують низку важливих переваг від спільної роботи, що забезпечують можливості прискореного розвитку. При цьому Gorenje реалізує свою стратегію швидко зростаючого гравця європейського ринку.

Asko — компанія з головним офісом у Швеції, що спеціалізується на виробництві та реалізації великої побутової техніки, призначеної, головним чином, для верхніх сегментів ринку. Компанія виробляє посудомийні та пральні машини, сушарні барабани в м. Вара, Швеція, а також кухонні плити, духовки й прасувальні катки в Лахті, Фінляндія. Продукція, що випускається під маркою Asko, позиціонується у верхньому сегменті, а під маркою Upo — в середньому.  Під маркою Asko також випускається ряд продуктів для професійного використання на швидкозростаючому напівпромисловому ринку, який має величезний потенціал.

Для Gorenje придбання компанії Asko, яка раніше належала групі Antonio Merloni Group, Італія, є ще одним важливим кроком у завоюванні важливих для неї ринків скандинавських країн, Північної Америки й Австралії. Отже, група Gorenje стала власником ще однієї престижної марки, яка використовуватиметься для додаткового виробництва пральних і посудомийних машин.

Це придбання не позначиться на інтересах робітників компанії Gorenje у Словенії, оскільки йдеться про додаткову, нову продукцію, яка не виробляється на заводі у Веленьє.

Правління компанії Gorenje представить увазі публіки подробиці придбання компанії Asko, а також очікувані переваги спільної роботи на прес-конференції, яка відбудеться 17 серпня 2010 року.

Застереження. Усі повідомлення українською мовою призначені виключно для інформаційних цілей!