Архів

Середа, 2. Червень 2010

Нагорода Plus X Award 2010

У четвер, 27 травня, компанія Gorenje була сьомий рік поспіль нагороджена відомою міжнародною нагородою «Plus X Award» у Кельні, Німеччина. Цього року компанія Gorenje отримала нагороду в категорії «Зручність в експлуатації» (простота використання) за пральну машину Light лінійки Gorenje Simplicity.

Мінімалістична простота пральної машини Gorenje Simplicity WA 614 SYW (приладу, який належить до найновішої лінійки марки Gorenje із назвою Simplicity) вразила журі та завоювала визнання як пристрій, що унаочнює глобальну тенденцію до спрощення нашого повсякденного життя.

«Керування пральною машиною Gorenje Simplicity за допомогою однієї кнопки виявилося дуже простим і таким, що забезпечує оптимальну функціональність. Зовнішній вигляд приладу також було визнано дуже переконливим. Ручка вибору програм, що є візуально привабливою та відзначається ергономічним дизайном, працює дуже просто, а також є елегантною та витонченою» (коментар експертного журі).

Завдяки складу журі, до якого входять 144 висококласних незалежних експерта із 32 країн і 40 висококваліфікованих партнерів, нагорода Plus X Award є найбільш значущим у світі змаганням у галузі технологій, спорту та способу життя. Цього року було зареєстровано понад 1000 виробів. Проте суддів вразили лише 270 виробів у 13 категоріях.

Пральні машини Gorenje Simplicity полегшують ваше прання

Пральна машина Gorenje Simplicity WA 614 SYW, що має мінімалістичний дизайн, вміщує шість кілограм білизни, обладнана функцією віджимання на швидкості 1400 об./хв. та рідкокристалічним дисплеєм і виготовлена із використанням найсучасніших технологій, є рішенням, яке дбає як про користувача, так і про довкілля. Завдяки використанню технології UseLogic®, яка сприяє оптимальному споживанню електроенергії, машина відзначається потрійним рейтингом A (AAA). Споживання електроенергії є на 10 відсотків меншим, ніж у приладів, стандартизованих за класом A, указаним на ярлику з даними про споживання енергії. Водночас, якість прання та віджимання відповідає суворим стандартам класу A.

Програми вибираються за допомогою однієї ручки з логічним керуванням, а для найчастіше використовуваних програм відображаються відповідні піктограми: прання бавовни за температури 60 °C, режим змішаного прання за температури 40 °C і делікатне прання за температури 30 °C. Ці програми найбільш поширені серед європейських споживачів і задовольняють 80 відсотків загальних вимог до прання.

Приємний вибір програм доповнено додатковими програмами прання, зокрема 17-хвилинною програмою швидкого прання, програмою ручного прання і програмою самоочищення SterilTub. Водночас функціональність приладу розширено за допомогою таких функцій, як система безпеки AquaStop, багаторівневий аварійний вимикач, система керування SCS, сенсорне керування піноутворенням і захист від протікання.