Архів

Четвер, 11. Березень 2010

В Австрії нагороду за енергоефективність отримав ретро-холодильник

В Австрії нагороду за енергоефективність отримав ретро-холодильник
Чорний холодильник с морозильною камерою, виконаний у стилі «ретро» 50-х, був визнаний як такий, що має найвищий клас енергоспоживання, і отримав нагороду «Зелений штекер» (нім. Grüner Stecker) за результатами опитування читачів австрійської щоденної газети Österreich і спеціалізованого журналу Elektro & Wirtschaft.

Цьому холодильнику Gorenje вдалося переконати учасників інтернет-опитування у своїй енергоефективності, оскільки він споживає лише 193 кіловат-годин електроенергії на рік, що дає змогу віднести його до найвищого класу енергоспоживання A++. Низьке споживання електроенергії зробило його переможцем серед 12 інших екологічних великих побутових приладів.

Компанія Gorenje також брала участь в опитуванні зі своєю духовою шафою BO 8750 AX серії Pure, що відноситься до нового покоління кухонної побутової техніки, яка посіла третє місце, і чорною пральною машиною WA 72145, якій учасники опитування надали четверте місце серед приладів з найвищим класом енергоспоживання.

Австрійці надзвичайно освічені в питаннях екології, тому енергоефективність є одним з ключових критеріїв, що впливають на вибір покупців під час придбання побутової техніки чи інших електроприладів. Сандра Любей (Sandra Lubej), директор торговельної компанії Gorenje у Відні, розглядає цю нагороду як ще один доказ репутації Gorenje в Австрії. Як виробник побутової техніки, компанія постійно шукає нові рішення із забезпечення найвищого класу енергоспоживання, але не забуває й про дизайн, створюючи прилади й техніку з привабливим виглядом для споживачів.  Особливий дизайн і висока енергоефективність зробили холодильники в стилі «ретро» надзвичайно популярними серед австрійських покупців, і відтепер вони також можуть придбати ретро-холодильники у свіжій весняній гаммі: рожеві, зелені та помаранчеві.