Архів

Середа, 11. Листопад 2009

Нова лінія побутової техніки компанії Gorenje – Simplicity

Нова лінія побутової техніки компанії Gorenje – Simplicity
Визначна риса Simplicity Line – це ретельно відібраний комплект введених у пам’ять програм, які було розроблено на основі результатів вивчення потреб Європейських споживачів.

Gorenje представляє лінію побутової техніки Simplicity для кухні і ванної кімнати, модернізовану у відповідності до сучасних тенденцій дизайну інтер’єру. На додаток до технологічної досконалості, цю техніку оснащено зручним у використанні дисковим регулятором управління, котрий допоможе зробити правильний вибір з безлічі програм.

Лінія побутової техніки Simplicity є економічно вигідною і відповідає усім вимогам екологічної безпеки; класи споживання  електроенергії - A, A+ и A++.

Simplicity от Gorenje виконано для сучасного споживача, котрий цінує свій час. Достатньо лише один раз повернути дисковий регулятор, аби обрати введену у пам’ять програму, яка супроводжується відповідним індикатором, і саморегулююча технологія UseLogic© піклуватиметься про все інше. Ця техніка полегшує життя, заощаджує час, позбавляє споживачів від нудного вивчення інструкції з експулатації щоразу, коли вони мають обирати програму для духовки чи посудомийної машини.

Поєднання скла і металу має простий, вишуканий та витончений зовнішній вигляд. Дисковий регулятор, що відзначається ергономічним дизайном, є визначною рисою колекції, а полірований алюмінієвий держак додає усій колекції відчуття гармонії. Техніку виконано у двох кольорах – білому і чорному. (Light and Night).

Gorenje Simplicity line – це:

 • Вбудована багатофункціональна духовка, яка дає змогу легко обрати режим приготування страви;
 • Вбудовані варильні поверхні зроблено у кількох варіантах: hi-light електричні чи газові. Ширина – 60 см;
 • Витяжка з єдиним дисковим регулятором, ширина - 60 або 90 см;
 • Комбінований холодильник. Корисний об’єм 312 л, A++;
 • Пральна машина - 1400 обертів на хвилину, Завантаження – 6 кг, легкий вибір необхідної програми;
 • Пральна машина – вузька, глибиною 45 см.

Переваги Gorenje Simplicity line

 • Єдиний  дисковий регулятор:
  SIMPLICITY пропонує найлогічніші рішення. Один дисковий регулятор робить усе!
 • Ретельно продуманий дизайн:
  SIMPLICITY тішить око своєю формою і використаними матеріалами. Ергономічний дизайн: не слід вдаватися до даремних рухів і гаяти час, аби обрати необхідну програму. 
 • Заощадлива робота:
  SIMPLICITY – це екологічна безпека, низьке споживання електроенергії й води, безшумна робота.
 • Доступна ціна:
  SIMPLICITY – не буде обтяжливою для вашого бюджету. Завдяки новітнім технологіям, ви платите лише за те, що насправді використовуєте!