Архів

Вівторок, 22. Вересень 2009

Нове покоління кухонної техніки отримало золоту медаль

Нове покоління кухонної техніки отримало золоту медаль
Торгово-промислова палата Словенії  представила нагороди за інновації 2008 року. В національному фіналі найкращими серед 185 інновацій, створених більше, ніж 500 новаторами виграли 7 золотих, 11 срібних та 12 бронзових медалей. Поміж  учасників, що виборювали  CCIS Gold Award,  були також новатори Gorenje,  які отримали нагороди за нове покоління 600мм побутових електроплит.
Проект запровадження тривав понад два роки і включав модернізацію і вдосконалення виробничої технології, а також використання 100 технологічних новацій. Нове покоління кухонної техніки Gorenje, з оригінальними рішеннями і патентами, це набір технологічно і функціонально оновлених, конкурентоспроможних і високоефективних продуктів на ринку.
«Gorenje створила нове покоління бездоганно  спроектованих і технічно оновлених побутових електроплит, де застосовано технологічні рішення, які, передусім, надають можливість суттєвого заощадження електроенергії. Особлива форма духової шафи, що імітує традиційні печі для випікання хліба, які вирізняються інфранагріванням, коли тепловий потік, відображений від склепистої форми духовки, рівномірно  розподіляється по поверхні випічки,  що надає можливість оптимального використання енергії» - повідомляє журі під керівництвом пана Лікара, до складу якого увійшло 8 осіб. «Усі інноваційні ідеї, оригінальний дизайн і функціональні рішення нового покоління побутових електроплит є унікальними. Я переконаний, що вони  надзвичайно важливі, оскільки вони є результатом  спільної великої  роботи групи розробників та дизайнерів компанії  Gorenje; тому ці рішення захищено патентами. Це був найглобальніший проект протягом останніх років, який охопив майже 70% усієї побутової техніки. Зважаючи на стратегію розвитку і інновацій,  компанія Gorenje активно сприятиме новаторству наших фахівців», - наголосив пан Пєчнік, виконавчий  директор з розвитку компанії Gorenje, - він  також додав, що нове покоління кухонної техніки змінить попереднє покоління протягом року.

«Новаторське мислення в такій індустрії, як побутова техніка, є достатньо складним завданням для інженерів - розробників. Нагорода за Найкращу інновацію 2008 року -  підтвердження нашого переконання, що Gorenje  прямує правильним шляхом і ми маємо усі передумови  для розвитку інноваційних продуктів. Нова форма внутрішньої частини та інноваційна ідея  сенсорного керування призвели до суттєвого заощадження електроенергії всієї лінії продукції класу енергозбереження  А. Окрім цього, наша духова шафа  - одна з найбільших на ринку, і цим, безсумнівно, можна пишатися», -  зауважив пан Рудольф, директор з розвитку кухонної техніки компанії Gorenje.

Поміж патентів, отриманих на продукцію лінії нового покоління  Gorenje, найвагомішим є новий електронний програмний модуль – DirecTOUCH - для керування духовою шафою через сенсорний екран. Це – революційна новація  в галузі сенсорного керування, вигнуту форму внутрішньої частини духовок створено за зразком традиційних хлібних печей, що забезпечує бездоганне випікання. Оригінальним є рішення верхнього обігріву, розміщеного на двох рівнях, які повторюють нахил внутрішньої частини печі. Другий патент пов’язаний з технологією передавання  (перенесення) обігріву в навколишнє середовище під час роботи духовки: завдяки запатентованій системі охолодження, повітря між нею і розміщеними поряд з меблями залишається прохолодним і не нагрівається. Таке ж відбувається і з дверцятами, що засвідчує патент на систему охолодження. Інші патенти стосуються електронного годинника і зовнішнього вигляду приладів, сконструйованих за двома типами : minimalistic Pure та dynamic Allure.