Архів

Четвер, 6. Серпень 2009

Цього року Gorenje знову в Берліні

Цього року Gorenje знову в Берліні

IFA 2009, Берлін, Німеччина; 4 – 9 вересня 2009; Зала 1.1

Продовжуючи та закріплюючи успіх на минулорічному міжнародному ярмарку  HOME APPLIANCES @ IFA 2008 (Побутова техніка), Gorenje знову пропонує свої досягнення та новинки серед останніх течій інноваційного дизайну, які будуть представлені на ярмарку в Берліні з 4 по 9 вересня 2009.

Минулого року нове покоління вбудованої кухонної техніки - стильна Біла Колекція Ora-Ïto та вражаючий сучасним дизайном холодильник Gorenje "Made for iPod" (Зроблено для iPod)  вперше було представлено саме на Берлінському ярмарку. Останній привернув найбільшу увагу, тому Gorenje підписала ліцензійну угоду з  Apple  для того, аби і надалі використовувати  технології  цієї компанії у створенні  техніки.

Пан Франьо Бобінац (Franjo Bobinac), Президент та генеральний Директор  Gorenje , так прокоментував рішення про участь в ярмарку HOME APPLIANCES@IFA 2008: "Надзвичайно велика кількість відвідувачів, бізнес партнерів, торгівців та клієнтів, що відвідали стенд  Gorenje на ярмарку IFA, а також величезний інтерес до нього з боку ЗМІ, показали, що продукція  Gorenje  - чудовий взірець поєднання технологічних інновацій та витонченого дизайну. Незважаючи на зменшення кількості виставок побутової техніки, Берлінський ярмарок надасть нашій індустрії необхідний поштовх  для більш динамічного та потужного розвитку."

У добре розвиненій індустрії, де пропозиція значно перевищує попит, дуже важливо відрізнятися від інших – особливо під час кризи. "Було б надто недалекоглядним відмовитися від бездоганного дизайну, який у поєднанні з технологічними перевагами та інноваціями є основою нашої філософії, нашою конкурентною перевагою."  Саме тому компанія започаткувала партнерство із ще одним блискучим дизайнером – іконою індустрії. Його  ім’я  тримається в таємниці; дизайнерська лінія досі захована під покровою очікувань, отже,  побачимо її дебют поміж  інших новинок від  Gorenje на міжнародному ярмарку  IFA в Берліні.

IFA - один з найбільших у світі ярмарків побутової електроніки. Він поєднує технологічні інновації  майбутнього з бізнесом,  продажем та розвагами. 1,245 учасників з 63 країн світу та угоди на загальну суму в  3 мільярди  євро, доводять, що IFA є провідною платформою продажу та заходом №1 для бізнесу в галузі побутової техніки та електроніки. Вітрина інновацій та технологій завтрашнього дня у поєднанні з видовищною програмою розважальних заходів –– IFA 2008  заворожила 220,000 відвідувачів з усього світу. Більше, ніж  6,182 журналістів із  67 країн  світу було акредитовано на  IFA в 2008.