Архів

Середа, 20. Травень 2009

Компанія Gorenje здобула нагороду Plus X Award 09 - Духова шафа Gorenje BO 8750 AX Вразила та Переконала Жюрі

Сімнадцять незалежних журналістів побутової промисловості та відомі експерти були одностайні: Духова шафа Gorenje BO 8750 AX відповідає усім вимогам престижної премії Plus X Award та Знаку у категорії  дизайн та зручність для користувачів серед великої побутової техніки.

Духова шафа BO 8750 AX

Духова шафа BO 8750 AX має об’єм 60 літрів та дає можливість приготування їжі чи випічки на трьох рівнях одночасно. Лише шість хвилин знадобиться щоб розігріти шафу до 200 градусів за Цельсієм (Функція FastPreheat), в той час як двері шафи та зовнішня поверхня буде лишатися холодною та безпечною впродовж всього процесу готування завдяки динамічній системі ефективного охолодження (DCS, UDC). Додаткова безпека та збереження енергії забезпечується енергозберігаючою системою CoolDoor, а це -  неперевершена ізоляція двері та спеціальна світловідбиваюча плівка на склі, що разом підвищують продуктивність духової шафи, зменшуючи споживання енергії.

Чітко спланована графіка новаторського запатентованого електронного модуля DirecTouch  дозволяє вмикати прилад дотиком лише до трьох символів, все інше зробить сам прилад. Все що залишається Вам – накрити на стіл. Саме для цієї задачі функція WarmPlate  виявиться особливо зручною. Духова шафа також збереже температуру вже приготованої їжі за допомогою функції StayWarm.

З цією духовою шафою прибирання буде також дуже зручним. Замість нудного чищення Вам потрібно лише залити пів літра води в лоток для випічки та розігріти шафу протягом 30 хвилин, використовуючи функцію AquaClean; це пом’якшить будь-який бруд, що накопичився в духовій шафі. Аксесуари EasyClean зроблені з емалі EcoClean, та можуть також буди очищені в посудомийній машині.

Багаточисельні режими та функції поряд із сучасним електронним контролем та запатентованими інноваціями, що сприяють підвищенню ефективності енергоспоживання та   екологічній міцності приладу, є атрибутами духової шафи Gorenje BO 8750 AX Premium, які переконали експертне жюрі у 2009 році.

Цього року прилади компанії Gorenje здобули премію  Plus X Award вже вшосте.  У 2004 її отримала пральна машина Premium Touch, наступний – холодильник-морозильник Premium –  у 2005 році; у 2007, премія була презентована комбінованому холодильнику-морозильнику Gorenje зробленому з  CRYSTALLIZED™ - елементами Swarovski;  всі три прилади отримали нагороду в категорії зручність. На додачу, комбінований холодильник-морозильник Gorenje Pininfarina та вбудована духова шафа B1-ORA-E з колекції  Gorenje Ora-Ïto отримали премію в категорії дизайн у 2006 та 2008 відповідно.

Нове покоління приладів для приготування їжі Gorenje пишається своїми інноваційними технологіями, чудовою ергономікою, контролем зручності та енерго - ефективною роботою – всі прилади відносяться до А та А+ енергетичних класів; більше того, дизайн виключно різний. В цьому проекті експертна команда Gorenje розробила низку інноваційних конструкцій та функціональних рішень, які є унікальними в індустрії, а тому всі вони запатентовані.

Призначення нагороди Plus x Award™ визначається жюрі  у складі шановних представників спеціалізованих та  загальних засобів масової інформації, що пов’язані з побутовою технікою, з усієї Європи.  Для того, щоб отримати нагороду, продукт має бути вибраний найкращим в своїй продуктовій групі на Європейському ринку хоча б в одній з наступних категорій: інновації, дизайн, зручність та екологічність. За премію Plus X Award™  змагаються продукти зі світу автомобільної промисловості, побутової електроніки, телекомунікацій, IT, фотографії та малих та великих  побутових приладів.  Знак Plus X Award™, у вигляді символу +x, повідомляє споживачам про високу якість бренду.