Архів

П’ятниця, 3. Квітень 2009

Біла колекція побутової техніки Gorenje Ora-Їto – відображення світла на Вашій кухні

Біла колекція побутової техніки Gorenje Ora-Їto – відображення світла на Вашій кухні
Білий – це колір, який ніколи не перестане задавати тон у моді та дизайні інтер’єру. А його безперечна відповідність любому стилю й здатність відобразити світло робить його просто вічним. Білий – улюблений колір всесвітньовідомого французького дизайнера Ora-Їto.

Успішна співпраця з яким розпочалась  ще 2  роки назад з представленням світовому ринку чорної колекції побутової техніки Gorenje Ora-Їto, а зараз – продовжилась в створенні абсолютно білої кухні.
Мінімалізм, елегантність й витонченість  Білої Колекції поєднує у собі сучасні технології,  бездоганну  якість з талантом молодого дизайнера, який називає свій стиль – «Simplexity» - «Складна простота».

Представляємо Вам народження Білої Колекції  побутової техніки Gorenje Ora-Їto.

До складу колекції  входять: комбінований холодильник, багатофункціональна вбудована духова шафа з сенсорною панеллю управління, склокерамічна індукційна варильна поверхня та газова варильна поверхня на склі, елегантна витяжка, декоративна панель для посудомийної машини та мікрохвильової печі. Вся техніка колекції належить до класу «А» й обладнана усіма сучасними атрибутами.
Чіткі лінії та елегантність сучасних матеріалів – білого скла та анодованого алюмінію – й технологічна довершеність надають колекції вишуканості та вічності. Погодьтесь, адже таке поєднання – завжди в моді