Архів

Вівторок, 7. Квітень 2009

Приз Мартіна Хоршорна Промисловій Акустичній Компанії за Роботу над зниженням та контролем шуму

Приз Мартіна Хоршорна Промисловій Акустичній Компанії за Роботу над зниженням та контролем шуму
Експертам компанії Gorenje докторові Ніколі Холечеку, главі акустичного департаменту Gorenje, та панові Року Груднику, була присуджена винагорода «Краща Робота» Інститутом апаратури контролю шуму.

Експертам компанії Gorenje докторові Ніколі Холечеку  (Dr. Nikola Holeсek), главі акустичного департаменту Gorenje, та панові Року Груднику (Mr. Rok Grudnik), голові департаменту управління продуктом в компанії Gorenje, була присуджена винагорода «Краща Робота» (The Best Paper Award) Інститутом апаратури контролю шуму (Institute of Noise Control Engineering (INCE)). Робота, написана паном Холечеком (Mr. Holeсek) і паном Грудником (Mr. Grudnik), а також трьома професорами факультету машинобудування м. Любляна, була нагороджена Призом Мартіна Хоршорна Промислової Акустичної Компанії (Martin Hirschorn IAC Prize) за кращу роботу про нові і вдосконалені  рентабельні продукти контролю шуму та акустиків, які відповідають технічним нормам, опубліковану впродовж 2006 – 2007 років.

Доктор Нікола Холечек (Dr. Nikola Holeсek), голова акустичної лабораторії та перший автор даної роботи: «Ця премія є  кращим можливим визнанням нашої роботи та доказом того, що наша робота конкурентоспроможна в глобальних масштабах, і ми отримали ноу-хау топ-класу в області акустики шуму». Проект здійснювався за підтримки Міністерства вищої освіти і науки Словенії та Європейської Програми EUREKA. Премія та автори будуть представлені в серпні цього року на Конференції Inter Noise в Оттаві, Канада.