Архів

Понеділок, 24. Березень 2008

Вузькі пральні машини Gorenje

Вузькі пральні машини Gorenje – раціональне використання простору, електроенергії та води.
Німецька Асоціація Споживачів, недержавна організація, до якої входять 42 організації споживачів, визнала пральну машину Gorenje Slim як найбільш економну в категорії завантаження  4,5-5 кг. Оцінювання апарату проводилося за такими характеристиками, як якість прання за 1 цикл, використання електроенергії та води, класи прання та  віджиму, кількість обертів за хвилину під час віджиму.
Дані результати опубліковані на сайті Асоціації.

Німецька Асоціація Споживачів визнала, що пральна машина Gorenje Slim використовує 0,19 кВт електроенергії та 8 л. води на 1 кг. при пранні білизни(бавовна) при температурі 60°С, що дорівнює 0,85 кВт електроенергії  та 37 л. води за цикл прання.

Окрім цього, пральна машина Gorenje Slim належить до класу Ексклюзив, що характеризується наявністю спеціальних програм та функцій, LCD-дисплеєм та 1400 обертами за 1 хв. під час віджиму. Найбільшою ознакою цієї машини є її глибина – всього 44 см., що дає змогу розмістити її в маленькому приміщені. Незважаючи, на свою глибину, пральна машина Gorenje Slim може випрати 4,5 кг. білизни.

Іншими особливостями даної машини також є дверцята, діаметром 33 см, які можуть бути відчинені під кутом 183°, 3-вимірне ребро та спеціальна перфорація барабану, Система контролю стабільності, Захист від переливу, електронний програма тор UseLogic®, Сенсор піноутворення, ECO – система для оптимального використання миючих засобів, Сенсор чистої води, Відстрочка старту, Блокування від дітей, частковий Аква-стоп, та супер-тихе прання.

Пральна машина Gorenje Slim належить до  «А»-класу енергоспоживання, «А»- класу прання та «В» або «С» класів обертів.