ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ

"Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Mora"

1.1. Замовником Акції «Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Мora» (надалі по тексту - Акція) є  ТОВ «AITI» (юридична та фактична адреса якого : 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 58/10)

1.2. Виконавцем Акції  «Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Мora» є ТОВ «АдПро», що знаходиться за адресою 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 58/10

1.3. Виконавець Акції також є технічним партнером Акції. Послуги з організації медійного-сервісу, розміщення рекламно-інформаційних матеріалів, прийому повідомлень та фотографій від учасників Акції, надсилання відповідей, процесу визначення переможців Акції надаються Замовнику Акції.

1.4. Участь в Акції є безкоштовною: Замовник, Виконавець не отримують винагороду від Учасників за їхню участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, або умовами конкурсу.

1.5. В рамках Акції «Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Мora», надалі – Акція, в мережі Інтернет проводиться розіграш 3 нових плит ТМ Gorenje.

1.6. Акція проводиться на території України у глобальній мережі Інтернет за адресою https://gorenjeapps.com/cooker/  у період з 02 листопада 2015 року по 15 січня 2016 року (включно).

1.7. За результатами Акції буде визначено 3 (трьох) Переможців у період з 20 січня по 10 лютого 2016 року, серед яких 3 (три) Переможці отримають нові плити ТМ Gorenje. Переможці визначаються за допомогою заздалегідь складеного журі,  яке буде перевіряти всі вислані фото на достовірність.

1.8. У всіх згадках під словом «Переможець» мається на увазі особа, яка здобула право отримати заохочення.

1.9. Акція " Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Мora" (далі:Акція) було розроблено для просування бренду Gorenje через мережу Інтернет (далі: Мережа).

1.10.Для того, щоб взяти участь в Розіграші, Учасникам необхідно перед початком Розіграшу зареєструватися під своїм іменем на веб-сторінці за адресою  https://gorenjeapps.com/cooker/users.php  та заповнити всі вказані строки. Електронна адреса необхідна для того, щоб повідомити про виграш та інформацію щодо отримання виграшу. Вказати серійний номер та рік виробництва плити необхідно для перевірки на достовірність інформації. Далі для взяття участі в Акції треба сфотографувати свою стару плиту ТМ Gorenje або ТМ Mora і розмістити фото на сторінці https://gorenjeapps.com/cooker/ в мережі Інтернет, слідуючи усім пунктам, прописаним на сайті.

1.11.Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Виконавцем Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Замовника збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження. Згода діє до 25 лютого  2017 року.

1.12.Обов’язковим моментом є публікування фото в додатку за адресою https://gorenjeapps.com/cooker/ з дальнього плану зображення.

1.13.Важливою умовою при прийманні участі в Акції є те, що плита має бути працюючою.

1.14.Замовник залишає за собою право запросити також зображення плити з переднього плану ( тобто об’єкт з різних ракурсів), а також фото серійного номеру плити. Якщо Учасник не надає такого матеріалу, то Замовник залишає за собою право оголосити Переможцем іншого Учасника.

1.15.Потім серед тих, хто розмістив фото та виконав всі пункти  Офіційних правил конкурсу : «Увага! Розшукується найстаріша плита ТМ Gorenje та ТМ Мora» -  буде проводитися Розіграш. Обирати Переможців буде заздалегідь складене журі, перевіряючи всі вислані фото на достовірність.

1.16.Після оголошення Переможців, Замовник здійснює відправку Виграшу за власний рахунок.

1.17.Виконавець має право на власний розсуд у будь-який час, без надання будь-яких пояснень і обґрунтувань, зняти роботи/видалити матеріали, що суперечать умовам та вимогам даних Правил і виключити з Акції Учасника, що порушує дані Правила та загальні норми людської моралі.

1.18.Беручи участь в Акції, Учасники автоматично погоджуються із правилами участі.